Ismail YK Fan Club | Haydi Bastir Albümü | www.ismailykworld.com
Sayfamiz Degismistir !!!!
Resmi Radyo YK Sitesine bekleriz artik ordayiz..<href="http://www.radyoyk.com">www.radyoyk.com</a> & <a href="http://www.radyoyk.de">www.radyoyk.de</a>

AnasayfaPortalSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıGiriş yapKayıt Ol
En son konular
» 4.Bölüm Resimleri
tarafından ali-yk Perş. 27 Şub. - 18:06:19

» Merhabalar..
tarafından Mecma'ül Bahreyn C.tesi 25 Haz. - 0:07:56

» Biberiye Zayiflama Hapi Kapsülü Almanya- www.biberiye-shop.com
tarafından Zehra YK Perş. 28 Nis. - 23:17:35

» Zehra YK Hakkinda Düsünceleriniz
tarafından Zehra YK Paz 20 Mart - 18:50:57

» Eric Legrand Injury
tarafından vatansever223 Cuma 19 Kas. - 18:42:31

» NFL bans alcohol for team functions
tarafından vatansever223 Cuma 19 Kas. - 18:42:08

» Should we legalize sports gambling in the state of Illinois to help fund our schools?
tarafından vatansever223 Cuma 19 Kas. - 18:41:25

» Berna Öztürk (Suat)
tarafından Istanbulu Ykci Cuma 5 Kas. - 16:00:59

» Eris Akman (Hakki Abi)
tarafından Istanbulu Ykci Cuma 5 Kas. - 16:00:39

» Bahar Akça (Zeynep)
tarafından Istanbulu Ykci Cuma 5 Kas. - 16:00:25

Paylaş | 

ask siiri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
sensizlik-yk
Hasta YK'ci

Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı : 157 Doğum tarihi : 01/04/96 Yaş : 21 Nerden : isvec/turkiye-denizli Meslek : benim icin öldun sen artik dönmem sözumden yk Lakap : fanatikkkkkkkkkkk ykciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii YK Fanatigi :
100 / 100100 / 100
Rep Gücü : 0 Puani : 182 Kayıt tarihi : 23/12/09

MesajKonu: ask siiri   Perş. 24 Ara. - 2:34:48

gece,bugun bir baska sessiz sanki...yuregime carpan sesler mi cok yalniz?yoksa ben miyim her nefeste bu denliye yalnizligi soluyan!duyulmasi zor bir yoklugun ayak sesleri icimde...senin bu yalnizlik senin bu yoklukbenim varligina dair hicbirseyim yok ki,bir kuru sessizlikten baska "HIC"olanlar bile sende tutuklu oysa,kendime ait bir yalnizligim bile yok !tum yokluklar sana dair ...............varligini ses sayma hic oladi ki konussun anla yada anlam unuttugun bir cerceve de silindi hayallerim !bir cizgi cektim gerceklerin ustune karaladim kendimi,duygularim konustu'!sustu korkularim seni HAYAT bildi tum cigliklarim oysa ki ben duymak istememisim!onlar hic susmamisgece bugun bir baska huzne dayali sanki sensizlik koyu bir sessizlik birakti avuclarima duz gittim yoruldum egri gittim,yoruldunnnnnnnnn bulamadim ben senin yolunu savruldum ben sessizligimin hakli/haksiz savasinin icinde VE GECE COK FAZLA AGLADI BUGUN BIRAZDA AGLATTI !KORKMA/DUSUNME SANA SIGINDIGINDIM AMA SEN YINE BILMEDIN AHHHHHHHHHHHHHHHHH YUREGIM SUSSSSSSSSSSSS BU GECEDE OLMEDI RUHUM YINE ismailyk"ya seni ölumunecok seviyorum
sensizlik-yk
Hasta YK'ci

Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı : 157 Doğum tarihi : 01/04/96 Yaş : 21 Nerden : isvec/turkiye-denizli Meslek : benim icin öldun sen artik dönmem sözumden yk Lakap : fanatikkkkkkkkkkk ykciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii YK Fanatigi :
100 / 100100 / 100
Rep Gücü : 0 Puani : 182 Kayıt tarihi : 23/12/09

MesajKonu: Geri: ask siiri   Perş. 24 Ara. - 2:38:36

SENSIZLIK HERSEYDEN ZORRRRRRRRRRR GELIR BANA
Dokuz_Mevsim
Ölümüne YK'ci

Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı : 658 Doğum tarihi : 05/07/94 Yaş : 23 Nerden : Zonguldak Meslek : İsmail Y.k Lakap : İsmail Y.k Manyağı YK Fanatigi :
2 / 1002 / 100
Rep Gücü : 4 Puani : 1072 Kayıt tarihi : 12/11/09

MesajKonu: Geri: ask siiri   Cuma 25 Ara. - 7:50:29

yüreğine sağlk
zeynep yurtseven
Ölümüne YK'ci

Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı : 2819 Doğum tarihi : 27/08/89 Yaş : 28 Nerden : samsun Meslek : ismail ykyı takip etmek Lakap : yk delisi YK Fanatigi :
100 / 100100 / 100
Rep Gücü : 12 Puani : 3558 Kayıt tarihi : 10/12/08

MesajKonu: Geri: ask siiri   Cuma 25 Ara. - 19:40:26

paylaşım için tşk ederim çok güzel bi şiir
Sponsored content

MesajKonu: Geri: ask siiri   

ask siiri
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası