Ismail YK Fan Club | Haydi Bastir Albümü | www.ismailykworld.com
Sayfamiz Degismistir !!!!
Resmi Radyo YK Sitesine bekleriz artik ordayiz..<href="http://www.radyoyk.com">www.radyoyk.com</a> & <a href="http://www.radyoyk.de">www.radyoyk.de</a>

AnasayfaPortalSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıGiriş yapKayıt Ol
En son konular
» 4.Bölüm Resimleri
tarafından ali-yk Perş. 27 Şub. - 18:06:19

» Merhabalar..
tarafından Mecma'ül Bahreyn C.tesi 25 Haz. - 0:07:56

» Biberiye Zayiflama Hapi Kapsülü Almanya- www.biberiye-shop.com
tarafından Zehra YK Perş. 28 Nis. - 23:17:35

» Zehra YK Hakkinda Düsünceleriniz
tarafından Zehra YK Paz 20 Mart - 18:50:57

» Eric Legrand Injury
tarafından vatansever223 Cuma 19 Kas. - 18:42:31

» NFL bans alcohol for team functions
tarafından vatansever223 Cuma 19 Kas. - 18:42:08

» Should we legalize sports gambling in the state of Illinois to help fund our schools?
tarafından vatansever223 Cuma 19 Kas. - 18:41:25

» Berna Öztürk (Suat)
tarafından Istanbulu Ykci Cuma 5 Kas. - 16:00:59

» Eris Akman (Hakki Abi)
tarafından Istanbulu Ykci Cuma 5 Kas. - 16:00:39

» Bahar Akça (Zeynep)
tarafından Istanbulu Ykci Cuma 5 Kas. - 16:00:25

Paylaş | 

Klarnetimi Bin Kadına Değişmem

YazarMesaj
zeynep yurtseven
Ölümüne YK'ci

Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı : 2819 Doğum tarihi : 27/08/89 Yaş : 28 Nerden : samsun Meslek : ismail ykyı takip etmek Lakap : yk delisi YK Fanatigi :
100 / 100100 / 100
Rep Gücü : 12 Puani : 3558 Kayıt tarihi : 10/12/08

MesajKonu: Klarnetimi Bin Kadına Değişmem   Salı 29 Ara. - 20:17:31

Hüsnü Şenlendirici, aşkı ve vefayı kadınlarda değil klarnetinde bulduğunu açıkladı: Onun verdiği şeylerin hiçbirini, kadınlar veremedi.

Ünlü klarnetçi Hüsnü Şenlendirici, "Benim sadık yarim klarnetimdir" dedi! "Dört yaşımdan beri beni hiç yalnız bırakmadı, hep yanımdaydı, kadınlar ise nerede?" diye enstrümanına methiye yağdıran Şenlendirici, Mega Magazin'e konuştu: "Hayatımda bana klarnetimin verdiği şeylerin hiçbirini kadınlar veremedi. Onu, bin kadına değişmem!"

Beni klarnetimle gömün!
"Benim en büyük aşkım, elim, kolum her şeyim..." diye tanımladığı klarneti, kendisinden daha iyi çalanların olduğunu da söyleyen Hüsnü Şenlendirici, "Benden iyi sanatçılar mutlaka vardır. Ama ben kendimden geçiyorum onu çalarken, ruhumu veriyorum bu işe" dedi. Ünlü klarnetçi, bir de vasiyette bulundu: "Ölünce beni klarnetimle gömsünler."

Banka kredisi çekti
Ünlü klarnetçinin, boşanmaya çalıştığı eşi Nazire Şenlendirici ile yaptığı anlaşma gereği aldığı 350 bin liralık daire için 200 bin liralık banka kredisi çektiği iddia edildi.

Klarnetimi Bin Kadına Değişmem
1 sayfadaki 1 sayfası