Ismail YK Fan Club | Haydi Bastir Albümü | www.ismailykworld.com
Sayfamiz Degismistir !!!!
Resmi Radyo YK Sitesine bekleriz artik ordayiz..<href="http://www.radyoyk.com">www.radyoyk.com</a> & <a href="http://www.radyoyk.de">www.radyoyk.de</a>

AnasayfaPortalSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıGiriş yapKayıt Ol
En son konular
» 4.Bölüm Resimleri
tarafından ali-yk Perş. 27 Şub. - 18:06:19

» Merhabalar..
tarafından Mecma'ül Bahreyn C.tesi 25 Haz. - 0:07:56

» Biberiye Zayiflama Hapi Kapsülü Almanya- www.biberiye-shop.com
tarafından Zehra YK Perş. 28 Nis. - 23:17:35

» Zehra YK Hakkinda Düsünceleriniz
tarafından Zehra YK Paz 20 Mart - 18:50:57

» Eric Legrand Injury
tarafından vatansever223 Cuma 19 Kas. - 18:42:31

» NFL bans alcohol for team functions
tarafından vatansever223 Cuma 19 Kas. - 18:42:08

» Should we legalize sports gambling in the state of Illinois to help fund our schools?
tarafından vatansever223 Cuma 19 Kas. - 18:41:25

» Berna Öztürk (Suat)
tarafından Istanbulu Ykci Cuma 5 Kas. - 16:00:59

» Eris Akman (Hakki Abi)
tarafından Istanbulu Ykci Cuma 5 Kas. - 16:00:39

» Bahar Akça (Zeynep)
tarafından Istanbulu Ykci Cuma 5 Kas. - 16:00:25

Paylaş | 

.DAYANAMIYORUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
meral yk
Fanatik YK'ci

Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı : 439 Nerden : İSTANBUL Meslek : LİSELİ Lakap : ALAYINA YK CI:) YK Fanatigi :
100 / 100100 / 100
Rep Gücü : 1 Puani : 505 Kayıt tarihi : 15/01/10

MesajKonu: .DAYANAMIYORUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Ptsi 18 Ocak - 23:10:24

İSMAİL ABİME VE TÜM YKCILARA SELAM,

BUGÜN SINIFTA PARTİ VARDI VE BENDE SÖZ VERDİĞİM GİBİ İSMAİL ABİM SENİN SİDİNİ GÖTÜRDÜM

TAM BİLGİSAYARA TAKTIM SINIF BANA KARŞI ÇIKTI BAĞIRDI

BENDE ONLARA DİNLEMEK İSTEMEYEN DIŞARI ÇIKSIN DEDİM SESİNİ KAPATTILAR

BENDE SİDİYİ ÇIKARDIM VE AĞLAMAYA BAŞLADIM

VE ONLARA Bİ ÇİFT LAF ETTİM ; AĞLIYORUM AMA NİYE BİLİYORMUSUNUZ DEDİM SİZİN BU HALİNİZ , İMSANLARI N BU HALİNE AĞLIYORUM DEDİM . ÇÜNKÜ KOMİK DURUMDASINIZ DEDİM İSMAİL YKSIZSINIZ DEDİM.
NE YAPTILAR BİLİYOR MUSUNUZ GÜLÜP GEÇTİLE .....
ARKADAŞIM SİDİYİ ELİMDEN ALDI VE TAKMAK İSTEDİ BEN HAYIR DEDİM İSAMİL ABİMİN KÜFÜR YEMESİNE DAYANAMIYORUM DEDİM YİNE GÜLDÜLER .... BENDE SİNİRLENDİM KALKTIM SİDİYİ TAKTI M VE OLMAZ DİYENLERİN İNADINA YK DEDİM... SONRA Bİ ŞOK DAHA YAŞADIM ... TARİH ÖĞRETMENİ ..BU KITOYUMU DİNLİCEZ DEDİ..ARTIK NE YAPICAĞIMI BİLMİYORUM ...BANA YARDIM EDİN YK CILAR LÜTFEN DAYANAMIYORUM ..Bİ GÜN ELİMDEN Bİ KAZA ÇIKICAK DİYE KORKUYORUM ...ABİMİN KÜFÜR YEMESİNE DAYANAMIYORUM DAYANAMIYORUM......................
adem44
Ölümüne YK'ci

Cinsiyet : Erkek Mesaj Sayısı : 751 Doğum tarihi : 23/01/92 Yaş : 25 YK Fanatigi :
100 / 100100 / 100
Rep Gücü : 13 Puani : 1020 Kayıt tarihi : 10/11/09

MesajKonu: Geri: .DAYANAMIYORUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Ptsi 18 Ocak - 23:41:15

Ayyyy caniiiim benimm yaziiiik Crying or Very sad

Sen kafana öyle takma canim Smile Onlar Isoyu cekemedikleri icin öyle diyorlar.

Baksana: Cok sükürkü: Ismail abi son yillarin en cok satan sanatci oldu...

Yani türkiyede su an Ismail Abi numara bir ve en büyük sanatci... Cok sükür...

Ve onlarin sevdikleri grublar veya sanatcilar ismail abi gibi numara birde olmadiklari icin böyle kizkaniyorlar ve alay ediyorlar.... Bidaha birsey derseler su yaniti ver:

ISMAIL YK'YA GÜLÜYORSUNUZ SEVMIYORSUNUZ AMA TÜRKIYEDE SON YILLARDA EN COK SATAN SANATCI VE SON ALBUMUNE 3 ÖDÜL ALAN SANATCI SIZIN SEVDIGINIZ KISI DEGIL ISMAIL YK Wink

öyle diyeceksin cenesini kaparlar Smile Sen kendini üzme cnm... Onlar cekemedikleri icin yapiyorlar
http://www.bassmusic.de.tt
OzguuuL.YK
Süper Moderator
Süper Moderator

Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı : 226 Doğum tarihi : 05/06/93 Yaş : 24 Nerden : Hollandaaaa/Yozgaaat Lakap : Deli YK'ci YK Fanatigi :
100 / 100100 / 100
Rep Gücü : 0 Puani : 239 Kayıt tarihi : 20/05/09

MesajKonu: Geri: .DAYANAMIYORUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Ptsi 18 Ocak - 23:43:08

Takma kafanaaa:D
GUl GEEECCCCCCCC

______www.ismailykworld.com______
Huseyiin Abim & IsMaiil YK

Gidecegiim buralaran artiik elveda..
Son kez sarilayim boyununa..
Seviyorum senii ama donmem birdaha
Yuregiim sizliyor ELVEDA .. !

Can kurban size & sesinize
Sizlerii Seviiyorum ..

meral yk
Fanatik YK'ci

Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı : 439 Nerden : İSTANBUL Meslek : LİSELİ Lakap : ALAYINA YK CI:) YK Fanatigi :
100 / 100100 / 100

MesajKonu: sağol   Salı 19 Ocak - 0:50:08

arkadaşlar destekleriniz için hepinize çok teşekkür ederim .....ismail yk nın hayranları işte böyle temiz kalpli olur .......diğer sanatçıların hayranları gibi iki yüzlü değil .....
SİZLERİ

ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK

SEVİYORUM

YK CILAR
adem44
Ölümüne YK'ci

Cinsiyet : Erkek Mesaj Sayısı : 751 Doğum tarihi : 23/01/92 Yaş : 25 YK Fanatigi :
100 / 100100 / 100
Rep Gücü : 13 Puani : 1020 Kayıt tarihi : 10/11/09

MesajKonu: Geri: .DAYANAMIYORUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Salı 19 Ocak - 1:06:30

aynen canim meralcim Smile
http://www.bassmusic.de.tt
sibel_de
Fanatik YK'ci

Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı : 308 Nerden : danimarka Meslek : ismail yk Lakap : cilgin hihi YK Fanatigi :
100 / 100100 / 100
Rep Gücü : 7 Puani : 362 Kayıt tarihi : 09/01/10

MesajKonu: Geri: .DAYANAMIYORUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Salı 19 Ocak - 13:04:16

bence onar bosver gitsin onlar her halde ismail yk y kiskaniyoorlar ondandr sen uzulme kafana takma onar bir gun cuku pisman olacaklar
özqe yk
YK'ci

Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı : 57 Doğum tarihi : 17/07/90 Yaş : 27 Nerden : İSTANBUL Meslek : öqrenci Lakap : YK'koLik YK Fanatigi :
100 / 100100 / 100
Rep Gücü : 0 Puani : 62 Kayıt tarihi : 10/12/09

MesajKonu: Geri: .DAYANAMIYORUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Salı 19 Ocak - 17:24:31

Tatlım yaa kendini neden üzüyosun İsmail'i biz biliyoruz nasıl biri olduğunu onlar tamamen kıskançlıklarından yapıyolar.ona kıro diyenler utansın.Sen Üzülme..
meral yk
Fanatik YK'ci

100 / 100100 / 100

MesajKonu: ya böyle bi şey olamaz   Salı 19 Ocak - 23:35:28

SİZLERİ VE YK YI NE KADAR SEVDİĞİMİ SADECE 2 KELİMEYLE ANLATMAYA ÇALIŞACAĞIM YK CILAR

1) SİZLERİ NE KADAR SEVDİĞİMİ MERAK EDİYORSANIZ , YAĞAN YAĞMURUN HER DAMLASINI TUTMAYA ÇALIŞIN ,

TUTAMADIĞINIZ YAĞMUR DAMLASI KADAR SEVİYORUM SİZİSmile

2) SİZİ 1 PARÇA EKMEK 1 DAMLA SU 1 TUTAM TUZ KADAR SEVİYORUM:)
sibel_de
Fanatik YK'ci

Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı : 308 Nerden : danimarka Meslek : ismail yk Lakap : cilgin hihi YK Fanatigi :
100 / 100100 / 100
Rep Gücü : 7 Puani : 362 Kayıt tarihi : 09/01/10

MesajKonu: Geri: .DAYANAMIYORUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Çarş. 20 Ocak - 1:23:10

super olmus canm bende tum ykclar seviyorum
©YKTeam
Yeni YK'ci

Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı : 38 Doğum tarihi : 05/06/98 Yaş : 19 YK Fanatigi :
2 / 1002 / 100
Rep Gücü : 3 Puani : 59 Kayıt tarihi : 17/01/10

MesajKonu: Geri: .DAYANAMIYORUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Çarş. 20 Ocak - 9:52:09

Canım kıyamam sana Crying or Very sad
Bunlar ve bunların gibiler için kafanı yorma bıdanem Smile
Takma... :D YK'yı Çekemeyenler Anten Taksın :D
Sen Boşver xD

meral yk
Fanatik YK'ci

100 / 100100 / 100

MesajKonu: dayanamıyorum   Çarş. 20 Ocak - 18:44:46

sizlerin destekleriyle ayaktayım ve ismail abimin bu tam gaz ilerleyişiyle hayattayım..

deniz ablamın dediği gibi yk yı çekemiyen anten taktırsın demi......
©YKTeam
Yeni YK'ci

Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı : 38 Doğum tarihi : 05/06/98 Yaş : 19 YK Fanatigi :
2 / 1002 / 100
Rep Gücü : 3 Puani : 59 Kayıt tarihi : 17/01/10

MesajKonu: Geri: .DAYANAMIYORUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Çarş. 20 Ocak - 19:31:26

meral yk demiş ki:
sizlerin destekleriyle ayaktayım ve ismail abimin bu tam gaz ilerleyişiyle hayattayım..

deniz ablamın dediği gibi yk yı çekemiyen anten taktırsın demi......

Evet Oda olmazsa D-Smart denesin :D
sensizlik-yk
Hasta YK'ci

Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı : 157 Doğum tarihi : 01/04/96 Yaş : 21 Nerden : isvec/turkiye-denizli Meslek : benim icin öldun sen artik dönmem sözumden yk Lakap : fanatikkkkkkkkkkk ykciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii YK Fanatigi :
100 / 100100 / 100
Rep Gücü : 0 Puani : 182 Kayıt tarihi : 23/12/09

MesajKonu: Geri: .DAYANAMIYORUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Cuma 22 Ocak - 18:06:20

bencede sen takma onlari en iyisini yapmissin bende dayanamiyorum cunku banada ayni seyi yapiyorlar
o kim diyorlar cekemiyorlar ama onlarin istedigi gibi sarkilar yapsaydi ozaman onu cok severlerdi ben söylemek istemiyorum ne oldugunu umarim anlamissinizdir sözum ismaile degil butun yk dusmanlarina Mad

.DAYANAMIYORUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası