Ismail YK Fan Club | Haydi Bastir Albümü | www.ismailykworld.com
Sayfamiz Degismistir !!!!
Resmi Radyo YK Sitesine bekleriz artik ordayiz..<href="http://www.radyoyk.com">www.radyoyk.com</a> & <a href="http://www.radyoyk.de">www.radyoyk.de</a>

AnasayfaPortalSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıGiriş yapKayıt Ol
En son konular
» 4.Bölüm Resimleri
tarafından ali-yk Perş. 27 Şub. - 18:06:19

» Merhabalar..
tarafından Mecma'ül Bahreyn C.tesi 25 Haz. - 0:07:56

» Biberiye Zayiflama Hapi Kapsülü Almanya- www.biberiye-shop.com
tarafından Zehra YK Perş. 28 Nis. - 23:17:35

» Zehra YK Hakkinda Düsünceleriniz
tarafından Zehra YK Paz 20 Mart - 18:50:57

» Eric Legrand Injury
tarafından vatansever223 Cuma 19 Kas. - 18:42:31

» NFL bans alcohol for team functions
tarafından vatansever223 Cuma 19 Kas. - 18:42:08

» Should we legalize sports gambling in the state of Illinois to help fund our schools?
tarafından vatansever223 Cuma 19 Kas. - 18:41:25

» Berna Öztürk (Suat)
tarafından Istanbulu Ykci Cuma 5 Kas. - 16:00:59

» Eris Akman (Hakki Abi)
tarafından Istanbulu Ykci Cuma 5 Kas. - 16:00:39

» Bahar Akça (Zeynep)
tarafından Istanbulu Ykci Cuma 5 Kas. - 16:00:25

Paylaş | 

Kira Biter Jo Bitmez!

YazarMesaj
selen_yk
Ölümüne YK'ci

Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı : 684 Doğum tarihi : 05/10/89 Yaş : 28 Nerden : Ankara YK Fanatigi :
58 / 10058 / 100
Rep Gücü : 3 Puani : 916 Kayıt tarihi : 10/12/09

MesajKonu: Kira Biter Jo Bitmez!   Paz 24 Ocak - 14:04:13

Galatasaray, Manchester City’den sezon sonuna kadar kiraladığı Brezilyalı genç yıldıza resmi imzayı attırdı. Gösterilen ilginin kendisini motive ettiğini belirten sambacı, sarı-kırmızılı takımda kalabileceğinin sinyallerini verdi

Cim-Bom, Lucas Neill’in ardından Jo Alves’i de resmen kadrosuna kattı. Sezonun ilk yarısını Everton’da geçiren Brezilyalı futbolcu, Florya’da düzenlenen törenle lig sonuna kadar geçerli olan kiralık sözleşmeye imza attı.
Bonservisi, Premier Lig ekibi Manchester City’de bulunan 23 yaşındaki Jo, 4 ay için gelmesine rağmen Türkiye’de daha uzun süre kalabileceğinin sinyallerini verdi.
Sambacı, “Havalimanında taraftarların beni karşılamaları ve takım arkadaşlarımın antrenmanda bana karşı ilgisi kendimi çok iyi hissetmemi sağlayan, beni motive eden bir etken oldu. İlerleyen günlerde sezon sonunda ne olacağını yeniden konuşuruz” dedi.

‘Uyum sorunu olmaz’
Galatasaray’a gelmesinde Başkan Yardımcısı Haldun Üstünel’le yaptığı yüz yüze görüşmenin önemli rol oynadığına dikkat çeken genç futbolcu, “Haldun Üstünel ile yaptığım ilk toplantıda bana karşı ne kadar sıcak ve ilgili olduğunu anladım. Galatasaray Kulübü’nün ne kadar büyük olduğunu, taraftarının ne kadar büyük olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu faktörler transferimde etkili oldu” diye konuştu.
Jo, sarı-kırmızılı takıma uyum sağlamakta güçlük çekmeyeceğini söyledi. Brezilya’da çok başarılı bir kariyer geçirdiğini ifade eden Brezilyalı oyuncu, “Daha sonra Rusya’da da çok güzel başarılara imza attım. İngiltere Premier Lig zor bir lig, ama adaptasyon süreci yaşadığımı sanmıyorum. Burada da adaptasyon sorunu yaşayacağımı sanmıyorum. Çünkü burada vatandaşım Elano var. Takımdaki diğer arkadaşlarım da yardımcı olacaktır” dedi.
Sambacı iki gündür antrenman yaptığını da belirterek Teknik Direktör Frank Rijkaard’ın görev vermesi halinde Gaziantep maçında oynamak istediğini sözlerine ekledi.

Jo, yönetici Murat Yalçındağ’ın da katıldığı imza töreninde 32 numaralı formasını Galatasaray’ın eski oyuncularından
Öner Kılıç’ın elinden aldı. 1.89 boyundaki Brezilyalı yıldız daha sonra kulüp bayrağıyla medyaya poz verdi.
adem44
Ölümüne YK'ci

Cinsiyet : Erkek Mesaj Sayısı : 751 Doğum tarihi : 23/01/92 Yaş : 26 YK Fanatigi :
100 / 100100 / 100
Rep Gücü : 13 Puani : 1020 Kayıt tarihi : 10/11/09

MesajKonu: Geri: Kira Biter Jo Bitmez!   Perş. 28 Ocak - 0:40:41

Bilgiler icin tesekkürler canim ^^
http://www.bassmusic.de.tt
selen_yk
Ölümüne YK'ci

Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı : 684 Doğum tarihi : 05/10/89 Yaş : 28 Nerden : Ankara YK Fanatigi :
58 / 10058 / 100
Rep Gücü : 3 Puani : 916 Kayıt tarihi : 10/12/09

MesajKonu: Geri: Kira Biter Jo Bitmez!   Perş. 28 Ocak - 18:13:07

Rica Ederim Smile

Kira Biter Jo Bitmez!
1 sayfadaki 1 sayfası