Ismail YK Fan Club | Haydi Bastir Albümü | www.ismailykworld.com
Sayfamiz Degismistir !!!!
Resmi Radyo YK Sitesine bekleriz artik ordayiz..<href="http://www.radyoyk.com">www.radyoyk.com</a> & <a href="http://www.radyoyk.de">www.radyoyk.de</a>

AnasayfaPortalSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıGiriş yapKayıt Ol
En son konular
» 4.Bölüm Resimleri
tarafından ali-yk Perş. 27 Şub. - 18:06:19

» Merhabalar..
tarafından Mecma'ül Bahreyn C.tesi 25 Haz. - 0:07:56

» Biberiye Zayiflama Hapi Kapsülü Almanya- www.biberiye-shop.com
tarafından Zehra YK Perş. 28 Nis. - 23:17:35

» Zehra YK Hakkinda Düsünceleriniz
tarafından Zehra YK Paz 20 Mart - 18:50:57

» Eric Legrand Injury
tarafından vatansever223 Cuma 19 Kas. - 18:42:31

» NFL bans alcohol for team functions
tarafından vatansever223 Cuma 19 Kas. - 18:42:08

» Should we legalize sports gambling in the state of Illinois to help fund our schools?
tarafından vatansever223 Cuma 19 Kas. - 18:41:25

» Berna Öztürk (Suat)
tarafından Istanbulu Ykci Cuma 5 Kas. - 16:00:59

» Eris Akman (Hakki Abi)
tarafından Istanbulu Ykci Cuma 5 Kas. - 16:00:39

» Bahar Akça (Zeynep)
tarafından Istanbulu Ykci Cuma 5 Kas. - 16:00:25

Paylaş | 

İSMAİLİMM SENİ ÇOOOOOKKK AMA HİÇKİMSENİN SEVEMEYECEĞİ KADAR ÇOOOKK SEVİYORUM MELEĞİMM

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
YKBİTANESİ FİGENYK
Yeni YK'ci

Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı : 32 Doğum tarihi : 05/08/92 Yaş : 25 Nerden : İSMAİL YKM'IN KALBİNDEN Meslek : İSMAİL YK'NIN BİRİCİK EŞİ Lakap : İSMAİL YK'NIN BİTANESİ FİGEN YK YK Fanatigi :
0 / 1000 / 100
Rep Gücü : 0 Puani : 40 Kayıt tarihi : 19/03/10

MesajKonu: İSMAİLİMM SENİ ÇOOOOOKKK AMA HİÇKİMSENİN SEVEMEYECEĞİ KADAR ÇOOOKK SEVİYORUM MELEĞİMM   Cuma 4 Haz. - 11:21:59

İSMAİLİM CANIMIN İÇİ BİTAANEEM SENİ ÇOOOOOOOKKKK AMA ÇOOOOOOOOKKKKK SEVİYORUM AŞKIM SENİ HİÇKİMSE AMA HİÇKİMSE BENİM KADAR SEVEMEZ SEN BENİM HERŞEYİMSİN YAŞAMA NEDENİMSİN SENDEN ASLA VAZGEÇMEMM .BEN SENSİZ YAŞAYAMAM AŞKIM BAĞLANDIM SANA Bİ KERE..SEN BENİM İLK,TEK VE SON AŞKIMSINN SENİ ÇOOOOOOOKKK SEVİYORUM İSMAİLİMM..EN BÜYÜK HAYALİM SENİ GÖRMEKTİ VE SONUNDA ALLAH DUALARIMI KBL ETTİ GÖRDÜM SENİ SONUNDA URFA KONSERİNE GELDİM KONSER BAŞLADI BİTENE KADAR AĞLADIM KONSERDEN SONRA KULİSE YANINA GELDİM SANA SIMSIKI SARILIP DOYA DOYA ÖPTÜM SENİ BİDE RESİM ÇEKTİRDİK SENİ ÖPECEKKEN NERDEN BİLEBİLİRDİMKİ SENİNDE BENİ ÖPECEĞİNİ YALNIŞLIKLA DUDAĞNDAN ÖPTÜM TABİ SENDE BENİ ÖPTÜN AMA İİ OLDU.=)... SENİ ÇOOOKK SEVİYORUMMM BİDE MENAJERİN FATİH ABİ BENİ 2 DEFA SENİNLE TLFNDA KONUŞTURDU YA ARTIK ÖLSEMDE GAM YEMEM AŞKIMM İÇİMDEKİLERİN HEPSİNİ DÖKTÜM SANA SENİ NE KADAR ÇOOOOKK SEVDİĞİMİ ANLATTIM(GERÇİ ANLATILMAZ YAŞAMAK LAZIM)AMA SÖYLEYEBİLDİĞİM KADARINI SÖYLEDİM SENDE BENİ ÇOK SEVDİĞİNİ ÇOK SICAK KANLI CANA YAKIN Bİ İNSAN OLDUĞUMU SÖYLEDİN O AN DÜNYANIN EN MUTLU İNSANI BENDİMM... SENİ ÇOOOOOOOOKKKKKKKKKK AMA HİÇKİMSENİN SEVEMEYECEĞİ KADAR ÇOOOOKKKK SEVİYORUM İSMAİLİMMMMMMMM SEN BENİM CANIM AŞKIM BİTANEM HERŞEYİM YARİM SİVASLIM MELEĞİM CANIMIN İÇİ BEBEĞİM GÖZÜMÜN NURU ALDIĞIM NEFESİM YAŞAMA NEDENİM KISACASI DÜNYAMSIN İSMAİLİMMMM...

"İ"S"M"A"İ"L "Y"K" "F"İ"G"E"N "Y"K"

"""""ÖLENE KADAR DEĞİL SONSUZA DEK SENİ SEVECEĞİM İSMAİLİMMMM""""""""

İSMAİLİMM SENİ ÇOOOOOKKK AMA HİÇKİMSENİN SEVEMEYECEĞİ KADAR ÇOOOKK SEVİYORUM MELEĞİMM
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Diyemiyorum
» -.-KaYKaY-.-