Ismail YK Fan Club | Haydi Bastir Albümü | www.ismailykworld.com
Sayfamiz Degismistir !!!!
Resmi Radyo YK Sitesine bekleriz artik ordayiz..<href="http://www.radyoyk.com">www.radyoyk.com</a> & <a href="http://www.radyoyk.de">www.radyoyk.de</a>

AnasayfaPortalSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıGiriş yapKayıt Ol
En son konular
» 4.Bölüm Resimleri
tarafından ali-yk Perş. 27 Şub. - 18:06:19

» Merhabalar..
tarafından Mecma'ül Bahreyn C.tesi 25 Haz. - 0:07:56

» Biberiye Zayiflama Hapi Kapsülü Almanya- www.biberiye-shop.com
tarafından Zehra YK Perş. 28 Nis. - 23:17:35

» Zehra YK Hakkinda Düsünceleriniz
tarafından Zehra YK Paz 20 Mart - 18:50:57

» Eric Legrand Injury
tarafından vatansever223 Cuma 19 Kas. - 18:42:31

» NFL bans alcohol for team functions
tarafından vatansever223 Cuma 19 Kas. - 18:42:08

» Should we legalize sports gambling in the state of Illinois to help fund our schools?
tarafından vatansever223 Cuma 19 Kas. - 18:41:25

» Berna Öztürk (Suat)
tarafından Istanbulu Ykci Cuma 5 Kas. - 16:00:59

» Eris Akman (Hakki Abi)
tarafından Istanbulu Ykci Cuma 5 Kas. - 16:00:39

» Bahar Akça (Zeynep)
tarafından Istanbulu Ykci Cuma 5 Kas. - 16:00:25

Paylaş | 

Sevgi Mesajları

YazarMesaj
dilekyk
Ölümüne YK'ci

Mesaj Sayısı : 1685 Nerden : İNÖNÜDEN Meslek : Ogrenci Lakap : Dilek YK YK Fanatigi :
100 / 100100 / 100
Rep Gücü : 4 Puani : 3268 Kayıt tarihi : 19/03/08

MesajKonu: Sevgi Mesajları   Salı 12 Mayıs - 12:00:10

SEVGİ MESAJLARI

Aşk okyanusta yüzen balıklara benzer, bazen okyanusun derininde yüzen balık olsam diyorum. Sen ki kara gözlüm, gece açan güneşe, gündüz doğan aya benzersin. Güneş açmaz, sen açarsın, ay günde doğmaz, sen doğarsın. Sana uzaklardan seslenirken, içimde hüzünlü bin sevinç var. Hüznüm seni görüp dokunmamak, sevincimse senin varlığın...

Benim hayallerime başkası sahipken, şimdi bambaşka bir hayatın içindesin. Belki babasın, kocasın, bir başkasınınsın. Gözlerimde kalan son bir damla yaş, yine senin için aktı. Mutlu ol ama bana yaşattığın tüm acıları sen de yaşadıktan sonra...

Bizi birbirimizden ölüm ayırır, ölümden başka bir engel tanımıyorum. Sana bir şey olursa ben ölürüm. Sana söylemek istediğim tek kelime; seni seviyorum. Evet beni seviyorum, çünkü sana aşığım ve sana tapıyorum...

Şu bedenim, ne kadar cansız olsa da, ruhum seninle yaşıyor ve sonsuza dek seninle yaşayacak. Cansız vücudumun canı, sen kalbimde yaşadığın sürece ben de yaşamış sayılırım. Sakın ha, öldüğüme inanma. Çünkü seninleyim ve seni sevdim. Sensiz bir ölüm, sensiz bir sonsuz dahi olmadığını anladım. Çünkü benim, her şeyim sendin ve sen olacaksın birtanem...

İşte gülüm hayat böyle, anlatamam aşkımı bu şiirle. Yine yalnızım odamda, bir tek kalbimdeki aşkla. Anlatılmaz aşkım bu sözlerle, anlatılamaz bu şiirle, işte gülüm düşman ettin beni hayata. Bu şiiri yazdığım masanın başında, veda ediyorum aşka...

Sanki sen olmasan ben de olmayacağım. Damarlarımda kan gibisin, sensiz kanım çekiliyor, akmıyor. Sanki içime dolan nefes gibisin, nefesimsin sensiz soluk alamıyorum, içim daralıyor. Sensiz bedenini terk etmiş ruh gibiyim, çaresiz ve sensiz bir başımayım...

Gidiyorum artık beni bulamazsın. Kalbimi bir daha alamazsın. Kendimden bile sakladım çalamazsın. Unut beni bir daha sevemezsin, ne hayalinde ne de düşünde. Bir kez başladım geriye dönemezsin. Hiç neşe kalmamış güzelim gülüşünde...

Issız gecelerin karanlığını, tenha sokakların yalnızlığını, şimdi yıllar sonra yeniden görsen tanır mısın? Ey hilal kaşlım, yiğit sevdalım, seni başkasıyla düşünemezdim. Işıklarını söndür ben yokum yakma. Böyle de yaşarım sen acılanma. Birisiydi sıradan sevdi gitti de. Deli de aptaldı, söyle utanma. Soytarı sevemez hor görülecek. O hep ağlasın neden gülecek. Bir köşe kapmaca değildir hayat. Bu insanlar dünyayı sana zindan edecek...

Esen yel olsam, sallanan dalım olur musun? Bahar olsam açan çiçeğim olur musun? Yağmur olsam ıslanan ağacım olur musun? Bunları bırak bırak. Ölürsem ağlayanım olur musun?..

Fener ateş olur denize. Alev alev yakar geceyi. Deniz gözlerin olur. İskelesinden sevdana savrulurum. Meçhule bir gemi kaybolur. Enginlerinde sevdanın, ben gözlerin olurum sevdiğim...

Sensizlik, kapkaranlık kuyularda beklemekmiş. Çok özledim seni...

Güneşim batmış olarak doğmak bilmiyor. Günlerim doğmuş, batmak bilmiyor. Kaderim küsmüş gülmek bilmiyor. Yalnızım, bugün yine yalnızım. Çiçekler solmuş, açmak bilmiyor. Gözyaşım akar durmak bilmiyor. Bülbüller susmuş ötmek bilmiyor. Yalnızım bugün yine yalnızım. Hasret uzak bitmek bilmiyor. Gülmek istiyorum dudaklarım bilmiyor. Yalnızım bugün yine yalnızım...

Ben sözümü tuttum. Seni unuttum. Mektupları yırttım. Resmini yaktım. Sanma döneceğim bir gün sözümden. Sorma öleceğim aşkın için ben. Son sözü söyledim veda ederken. Git gözüm görmesin seni bir daha. Yaşattın dünyada mahşer azabı. Çektiğim çilenin meçhul hesabı. Senin gibilerin yoktur kitabı. Git gözüm görmesin seni bir daha...

Gözlerinde uyku ben olsaydım geceler boyunca. Dudaklarında gülüş, aklına takılan soru, hatırındaki son türkü, elinden düşmeyen sigara, içine çektiğim hava olsaydım rahat ve temiz... Su olsaydım serin serin dudaklarına değen, ekmek olsaydım mis gibi, acıktığın zaman. Işık olsaydım benimle görseydin, çektiğin çile olsaydım şikâyetsiz, oynadığın oyun, beklediğin müjde, bulduğun değil de aradığın olsaydım, arzuladığın değil de arzun olsaydım, bir şey olsaydım işte, anlatamadığım. Sende başlayan, sende biten ve yalnız sende kalan...

Sevgi kutsaldır bitanem, bir sır gibi saklamalı ve korumalısın gereksiz sözlerden ve tereddütlerden. Sevgi bulunmaz değildir elbet, ama bulduğun her sevgi aradığın değildir bitanem...!

Ardindan divana dediler bana. Askinla yasadim güldüler bana. Hasretini içtim ben kana kana. Sonra isyan ettin gurbet yolluna.

Gonlumde tek sen varsin askima bir baharsin, kalbimdeki aynaya bir de baktim sen varsin.

Sen olmak, seninle olmak, seninle nefes almak, hayati seninle paylashmak, ellerini sikmak, seninle birlikte denize bakmak ne guzel... hayat işte bu...

Seni ne zaman unutacagımı sorma bana vefasızım, çünkü ne zaman öleceğimi bilmiyorum ve seni deli gibi seviyorum.

Git rüzgar onu sevdiğimi söyle, uğrunda ölebileceğimi söyle, ona nefes gibi muhtaç olduğumu söyle, ama şunu unutma eğer bensiz mutluysa sus ve geri dön.

Aşkı bitse de senin kalbine üzülme unutulmaktan iyidir, o sevmedi beni diye düşünürsen bir gün aldırma aldatılmaktan iyidir...

Rüzgarın çığlığını dinledim bulutların ağlamasını izledim bir yıldızın kaymasına bakıp bir meleğe seni öpmesini söyledim "hissettin mi?" aşkım...

Beni bir gün unutmayı denersen öyle biriyle unut ki; sana savurduğum kurşunların önüne gececek kadar cesur, seninle ölecek kadar seviyor olsun.

Ben seni bir sercenin gözyaslari kadar seviyorum, bu sevgi sana belki az gelebilir ama biliyormuydun serçeler agladiklari zaman ölürlermis ..

Sevmek yaşamak kadar güzelse, ayrılmak da öüm kadar acıdır.

Sagir bir ressam kristal bir yüzeye düşen gülün çıkardığı güzelligi asla cizemez. Bu onun icin sadece ulasilmasi zor, yapilmasi ise imkansiz olan bir hayaldir. Sen ise bu sagir ressamin kristal yüzeyde ki ulasilmaz tek askisin. Seni cok seviyorum...

Kurşun sesi kadar hızlı geçer yaşamak , öyle zordur ki kurşunu havada sevgiyi yürekde tutmak...Ve bir akşam üstü yanınızda kimsecikler olmaz; Ya da olması gerekenler yanınızdakiler değildir.

Sayfa sayfa cevirdim gonlumdeki defteri, kaderime yazili birde baktim sen varsin. Aci tatli gunlerde kurdugum hayellerde, gozum gordugu yerde birde baktim sen varsin.

Sağ elini sol göğsünün üstüne koy...sağ elim sol göğsümün üstünde...hep buradasın... hep orada olacağım...

Gözlerimde unuttuğun bakışların için endişelenme.onları en kutsal emanet diye yüreğime kilitledim...

Gözlerine bakarak seni seviyorum demek ruhsatsız silahımdı...!!! artık silahsızım...

"Seni çok seviyorum" bunu ne zaman söylesem canım yanıyor... "çünkü artık yoksun"...

Dün bir nefes kadar yakınken bana,bugün yıldızlar kadar uzaktasın.kapadım gözlerimi... EVET !!! artık yanımdasın Smile))

Aşk kıvılcım gibidir. Önce küçük, sonra benim sana olan aşkım gibi büyük...

Birini sevmek, "Seni Seviyorum" demekle bitmez. Insan sevdigi icin daglari deler, hayati birak canindan vazgecer.

Sen dünyanin en eski şarabi, ben hayatin en eski kadehi. Seni doldururlar bana. KIRILSAM Paramparca, söyle bitanem gelir misin arkamdan damla damla.?

Bulabilseydim dünyanın en sivri bıçağını, saplardım kalbimin en derin köşesine ve akan kanımla yazardım SENI SEVIYORUM diye.!!!

Dudagimde alevlenip, hece hece akiyorsun. Gözlerin neden islanmis.? Neden masum bakiyorsun. Gizleme bakislarini, çevirme yüzünü bana. Bosuna ugrasma gülüm, biliyorum agliyorsun..

Dunyami yiktin gidisinle. Sozler soyledin duymak istemedigim, beni sevmendi tek istegim ben sana beni sev dedim OLDUR DEMEDIN.

Ruhun ihanet etmeden sadece yüreğinin sesini dinleyerek ve yüreğin sana o dedikçe onun izinden gidebilir misin söyle ey yar sen gerçekten aşık olabilir misin?

Kitledim kalbimin kapılarını. Anahtarı sende. Yabancılara yer yok kalbimde. Ne olur anla seni ölesiye cok 'ÖZLEDİM ANLA'

Sevgi mantık daglarının ardında büyük bir ovada küçük bir sandıktadır. Onu ancak yurekli insanlarlar elde edebilir ben sandıgı buldum taşımama yardım edermisin ACABA.?

Ask kalbimi yakan bir volkan gibidir. En sevdigim tatli kazandibidir.
Yelda sokma beni mesgüle, seninle kasik atalim, iki tabak kesküle. Öptüm!

Keske yalnizligim kadar yanimda olsaydin, keske onunla paylastiklarimi seninle paylassaydim keske senin adin yalnizlik olsaydi ve ben hep yalniz kalsaydim.

Ilik bir rüzgar esti buradan, nerden geldigini bilemedim nereye gidiyorsun dedim özlenen herseye dedi. Benimde aklima sen geldin çünkü özlenen sendin.

Ben kurak topraklara inat yesermis bi cicegim biliyorum ki bir gun baharlar tum guzelligiyle gelecek ve sen yagmur olacaksin.

Yagmuru ozleyen topraklar gibi, ruzgari bekleyen yapraklar gibi, sevgiye susamis dudaklar gibi, delicesine ozledim seni!

Ariyorum bakislarin kadar sicak ellerini, ariyorum o en icten, o en masum gulusleri. Ozluyorum golgem bile sensizlikte sikayetci. Bu yalniz sokaklarda oldum bir refakatci.

Biliyorum bugun kulaklarin bir baska cinlayacak, anlayacaksin seni yine nasil andigimi, ozledigimi. Ellerin titreyecek, gozlerin yollarda kalacak, sende hissedeceksin yuregimde neler hissettigimi!

Sen uzaklardayken ben yildizlari seyrettim tutam tutam isiklarini cekip icime, sen uzaklardayken ben gidisini resmettim umudun beyaziyla karanligi tuval yapip gelisini bekledim.

Umutlarla eser, ilk tanyeri ruzgarlari. Gunesi senin icin bekletir, ayisigi safaklari. Seninle degil ama, hayalinle baslamak umidi, guzellestirir sabahi.

Gecmez dedigin zaman bumuydu. Saatler nasilda su gibi akmis. Ne varsa goturmus sevincten yana, gonlumuzde hasret, huzun birakmis.

Sana kosmak istedim sabrim tukendi, takatim tukenmis gucum yetmedi! Sigindim bicare sensizligime, resminle konusup agladim bugun.

Yuregimde asla ayni yagmurda islanamamis olmanin ezikligi gozlerim seni ariyor, ellerim sana uzaniyor ah, uzaklardasin yalnizim! Buraya yagmur yagiyor ve bir ben islaniyorum.

Senden uzaklarda, senden bir iz, sende bir biz arar gozlerim yapayalnizim sensiz. Senle dunyalar benim, hep gul, birtanem; benide guldur hayal kurmak icin varya yarinlar; senli-benli hayaller kur, dunu oldur.

Hasretle doluyum hazanda mevsimler hicranlar bitmiyor kullendi alevler vuslatim nerede yuregim ahinler aradigim, yandigim, kandigim, sevdigim sensin.

Bu gece yoklugunun sancilari volkanlar yaratiyor yuregimde acilar ciglik cigliga devlesiyor bir cicek gibi sensizligi soluyorum zaman durmus sanki sabah olmuyor huzzam sarkilari agliyor dudaklarimda her yanimi caresizligin kaplamis yoklugunda ne yapayim bilmiyorum.

Nerede kaldi o mutlu gunler? Nerelere kayboldi! O sevincler, o gulusler. Varsa eger sende bu sevgi, varsa eger yureginde o alev, yaklas yanima ver elini, hasret birakma beni.

Sensizde basardim bircok seyi, en azindan denedim sensizligi. Sensizligi becerdimde becermesine de bir tek sogutamadim basinin gogsumun uzerinde biraktigi sicakligini.

Firtinalar kopar her gece, her gece bu saatlerde, bu saatlerde derin bir yalnizlik coker uzerime, masum bir cocuk gibi suskun, ama bir kabus gibi uyanilmasi zor, vazgecilmesi imkansiz, bir hayal oldun sen ellerimde.

Seni özlemekten çok seni düşünmekten yorgun kaldığım gecelerden biriydi. Gece zalim ve inatçıydı. Tek şey kalmıştı geriye donana kadar parmaklarimla seni yazmak.

Seni özlemekten çok seni düşünmekten yorgun kaldığım gecelerden biriydi. Gece zalim ve inatçıydı. Tek şey kalmıştı geriye donana kadar parmaklarimla seni yazmak.

Gitme bir adım öteye gülüm bir adımda gurbet olur, gitme bir nefes öteye gülüm her nefes hasret olur.

Suyun kaynak olduğu, ağac kokunun saldiği, eşin dostun gittigi, yolun ayrildiği gidenin dönmediği, çarenin olmadiği yerde bekliyorum seni.

Bir güneşe bir de sana bakamam, bir ateşi bir elini tutamam, bir nefessiz bir de sensiz kalamam. Çöllerde su gibi özledim seni, kutupda yaz gibi özledim seni.

Bekliyorum burdayim. Hala geç değil. Keske dememek için bekliyorum. Belki beni seversin diye hala bekliyorum..

Tatli biri vardi sevilmeye deger. Güzel biri vardi görülmeye deger. Iyi dostlar vardi özlemeye deger ama biri vardiki can vermeye deger...

Yine sen geldin aklima, sanki yanimdasin, birde bakiyorum, bana bir yildiz kadar uzaktasin, hayatim da unutmadigim tek varlik sensin, bence bu askin adi da sensin.

Sana bu satirlarimda, sevgimi yaziyorum, kalbimin kösesine, bir mezar kaziyorum, sana olan askimi, oraya gömecegim, seni severek dogdum, seni severek ölecegim...

Ay agliyor bu gece birlesemeyenler icin, yildizlar sarki söylüyor sevipte sevilenler icin, bu gece bende agliyorum özleyipte ulasamadigim askim icin...

Aramizdaki mesafeler ne kadar uzak olursa olsun sonsuzluga giden tüm yollara adini yazdim. Hangi yoldan gecersen gec seni sevdigimi okuyacaksin...

Gözler kalbin dili. Yalan söylemez beni, ben bilirim eller bilmez, seni çizdim kadarime kimse silemez...

Biraz seni bilirler, biraz beni. Ama ne bilirler bu delinin seni deli gibi sevdigini...

Kilitli demir bir kapi, belki senelerce calinmadi, arkasinda gecligin atesi sakli, hep yalniz yandi farkedenler üstüne buz taneleri atti.
Her tanede alevleri agladi, istirabina dil bulamadi. Anlatamadi...

Karanlik dünyamin isigi sensin, sen benim mutlulugum, sevincimsin, sen benim sonsuz aşkimsin, sensizlik cok aci bir dert birtanem. Aglatir zindan olur dünya bana, yikar bini sensizlik yikar beni caresizlik...
[i][b]
http://olumuneykci.blogcu.com

Sevgi Mesajları
1 sayfadaki 1 sayfası