Ismail YK Fan Club | Haydi Bastir Albümü | www.ismailykworld.com
Sayfamiz Degismistir !!!!
Resmi Radyo YK Sitesine bekleriz artik ordayiz..<href="http://www.radyoyk.com">www.radyoyk.com</a> & <a href="http://www.radyoyk.de">www.radyoyk.de</a>

AnasayfaPortalSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıGiriş yapKayıt Ol
En son konular
» 4.Bölüm Resimleri
tarafından ali-yk Perş. 27 Şub. - 18:06:19

» Merhabalar..
tarafından Mecma'ül Bahreyn C.tesi 25 Haz. - 0:07:56

» Biberiye Zayiflama Hapi Kapsülü Almanya- www.biberiye-shop.com
tarafından Zehra YK Perş. 28 Nis. - 23:17:35

» Zehra YK Hakkinda Düsünceleriniz
tarafından Zehra YK Paz 20 Mart - 18:50:57

» Eric Legrand Injury
tarafından vatansever223 Cuma 19 Kas. - 18:42:31

» NFL bans alcohol for team functions
tarafından vatansever223 Cuma 19 Kas. - 18:42:08

» Should we legalize sports gambling in the state of Illinois to help fund our schools?
tarafından vatansever223 Cuma 19 Kas. - 18:41:25

» Berna Öztürk (Suat)
tarafından Istanbulu Ykci Cuma 5 Kas. - 16:00:59

» Eris Akman (Hakki Abi)
tarafından Istanbulu Ykci Cuma 5 Kas. - 16:00:39

» Bahar Akça (Zeynep)
tarafından Istanbulu Ykci Cuma 5 Kas. - 16:00:25

Paylaş | 

Sevgi Mesajları

YazarMesaj
dilekyk
Ölümüne YK'ci

Mesaj Sayısı : 1685 Nerden : İNÖNÜDEN Meslek : Ogrenci Lakap : Dilek YK YK Fanatigi :
100 / 100100 / 100
Rep Gücü : 4 Puani : 3268 Kayıt tarihi : 19/03/08

MesajKonu: Sevgi Mesajları   Salı 12 Mayıs - 12:01:29

[color=red]Bu gece yine sensiz yattim yatagima. Bos bakislarla seyretmekteyim odamdaki karanligi. Kalbimde sevgin, aklimda sen, bekliyorum seninle gelecek aydinligi.. S.Ç.S Yitik Sevdam.

Seni karsidan gördüm dün aksam hani o ilk karsilastigimiz yerde. Sanki nefesim kesilecek oldu bir an yanina gelmek istedim ama nafile. Dislanmaktan korktum bir an cesaret edipte yanina gelemedim ama seni halen coooook SEVIYORUM sen beni sevmesen bile... :-(

Sen baliklarin askini bilirmisin? Ben bilirim... Birbirlerine hic dokunmazlar ama kalblerinde hissederler sevgiyi. Ben de sana hic dokunamiyorum ama hep kalbimdesin.!!!

Beni bir gün unutmayı denersen öyle biriyle unut ki; sana savurduğum kurşunların önüne gececek kadar cesur, seninle ölecek kadar seviyor olsun.

Davaciyim gözyasi akittirmayi sevenlerden, Tomurcuklanmis gülü koparanlardan, Vazoya koymayip, cöpe atanlardan, Sevgi dolu kalpleri sömürenlerden, Davaciyim, sahte asklardan.!!!

Sigaram bittikce ben bitiyorum, Askin sarabini ben iciyorum, Sen olmayinca yasanmiyor canim, Yar, askinla MUM gibi eriyorum.!!!

Gencligin göz yasi, gencligime dur deyip, durduramadim, ne yaptiysam onu tuatamadim, bir damla gözyasi olup aktı gitti. Gecligim sel olup icime karisti. Kalbimin bir kösesine saklayamadim, yüzüme aynada bakamadim cok istedim ama. Bir daha ulasamadim, ne sende kalir ne bende kalan sadece uzun bir RÜYA bilki hepsi ölen bir hatira.!!!

Bu gece yine sensiz yattim yatagima. Bos bakislarla seyretmekteyim odamdaki karanligi. Kalbimde sevgin, aklimda sen, bekliyorum seninle gelecek aydinligi..

Senin için bir başkasını terkeden bir başkası içinde seni terkeder.

Kilitli demir bir kapi belki senelerce calinmadi arkasinda gecligin atesi sakli hep yalniz yandi farkedenler üstüne buz taneleri atti, her tanede alevleri agladi, istirabina dil bulamadi Anlatamadi??

Feryatlar içinde günlerce oturup ağlasanda, gerçekleşmeyecek hayallere ümit bağlasamda, hergün ömründen on yıl geçmişçesine yaşlansamda yinede yüregim senin hayalinle genç kalacak.

Hayatimda iki şeye deger veririm; Birincisi özgürlügüme. Ikincisi sevdiklerime. Özgürlügüm icin sasarim, sevdiklerim icin ölürüm.

Aşk denilen kelimeyi sarkilarda duyardim, sen cikinca karsima kendimde seni buldum, önceleri mutluydum ve senden umutluyum, kedersiz bir dünyam vardi simdi dertlere boğuldu...

Asik oldum ben sana, gözlerime baksana, halimden anlasana, ver elini elime kilit vurma gönlüme, muhtacim ben sevgine, hayat kisa güzelim kiymetini bilelim, derde gülüp gecelim.

Ah AKSAMLAR özlemim bitmiyor, ah YAGMURLAR gözyasim dinmiyor, ah GECELER sabahlar olmuyor, ah SEVGILIM sensizde yasanmiyor!!!!!

Beni bir gün unutmayi denersen öyle biriyle unut ki; sana savurdugum kurşunlarin önüne geçecek kadar cesur, seninle ölecek kadar seviyor olsun.

Bir gök yüzü düşün o gök yüzü sensin.bir yer yüzü düşün o yer yüzü benım.Tamam, belki birleşemıyoruz ama ayrılamıyoruzda...

Ilık bir rüzgar geçti buradan. Nereye diye sordum özlenen herşeye dedi. Aklıma ilk sen geldin çünkü özlenen tek şey sendin.

GÜZEL İNSANA; Merhaba özlenmesi en güzel insan, özümde özlediğim gözümde tüten yüz merhaba, duyduğumda en mutlu olduğum sese ve sahibine merhaba...

Ya gözlerin aklımda yada sesin kulağımda. Ya ben diliyorum yada çok özlüyorum. Ya özlemek çok güzel. Yada özlenen çok özel. SENİ SEVİYORUM.

Herkesin içinde sabırlı bir tohum gibi kendi kozasında saklı duran bir aşk yatar...

Sabah uyandığımda yaşadığımın farkına varmadan önce seni özlediğimin farkına varıyorum, sensiz bir güne gözlerimi açmaktansa hiç uyanmamak istiyorum...

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. Iyi geceler herşeyim.

Seni severim. Seni seveni de severim ama seni benim kadar seveni asla. Eğer seni benim kadar seven varsa sana benim kadar hasret kalsın...

Sesin umudum, varlığın gülümseyişin tutkum, kızmaların korkum, susmaların kaygılarım, saçların özlemim...

Ben de isterdim mavilere gezmeyi. Kader izin vermiyor seni sevmeyi. Üzülme boş ver, kaderimiz diyelim. Yolun açık olsun canım sevgilim.

Ben her gece sen uyurken dalga olup vuruyorum sahillere. Rüzgar olup esiyorum sessizce. Sen uyurken yüreğim geliyor üstünü örtmeye, bensizken üşürsün diye...

Adını karatahtalara yazdım, Yanlızğımı denize fırlattım, Sevgimi yanlız sana sakladım, O güzel günler için, Ağacın toprağa bağlandığı gibi bende sana bağlandım

Bir nasihat: Kendine dikkat et! Bir rica: Sakin degisme! Bir dilek: Beni unutma! Bir yalan: Seni hic sevmiyorum ve Bir gercek: Seni ozluyorum

Bir gul olarak sevmedim solup kurursun diye,rüzgar gibi sevmedim esip gecersin diye, günes gibi sevmedim gece olur batarsin diye olumune sevdim birtanem toprakta bitersin diye...

Ben bir yıldız olsam yalnız sana parlarım. Ben bir güneş olsam yalnız senin için doğarım. Fakat ben ne bir yıldız ne de bir güneşim. Yalnızca seni seven fedakar liseliyim...

Bir yol sectim günesi batmayacak. Bir gül buldum koklayinca solmayacak. Kalbim attığı sürece birtaneme bagli kalacak. Buna yemin ettim hep böyle kalacak. SENI COK SEVIYORUM

Dava: Bir ask hikayesi Davaci: Yalnizlik Davali: Ayrilik Sahit: Yeminler Suçlu: Sevgilim Ceza: Sonsuza dek sevecegim

Ağladığında gözlerinden akan yaş olmak ısterdım. Yanaklarını öpmek için. Güneş her sabah doğuyor ben ise sensız hegün bıraz daha batıyorum.

Günese bakarsam bile yüzüne asla Atese tutarsam bile elini asla Candan geçersem bile senden asla Dünü unutsam bile seni asla asla asla

S eviyorum ama kimi, E n tatli birisini, N asil anlatsam bilemiyorum, I lk harfine baksana

Bir sicak yüz aradim su tenha sokaklarda sanki herkes yabanci herkes darilmis bana.ne derdimi soran var ne tanidik bir çehre.ne tarafa uzansam ellerim bos kaliyor,mutlu olan kimseler hüznümü arttiriyor.

Yalnizlik gecelerin,umit bekleyenlerin,hayal caresizlerin,yagmur sokaklarin, tebessum dudaklarin, sen ise yalniz benimsin birtanem

Bir gün beni hatirlamak istersen kurumus bir agaca bak.çatlamis kabuklari dudaklarim,dökülen yapraklari umutlarim,dökülen yapraklari göz yaslarimdir,yinede...o agacin kökü sen,gövdesi benim.

Sana dünyanin en güzel varligini vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

Bilirim sen bir yildizsin ve etrafinda bir çok gezegen var ama unutma ki:ben de dünyayim yalniz ben de hayat var...

Kim bir gün günesin üzerine kar taneleriyle seni seviyorum yazarsa bilki o seni benden daha cok seviyordur.....!

Seni sonsuza dek bekleyebilirim ama sonsuzlugun sonunda sen oldugun sürece...

Yasamak sadece nefes almaksa su aziz bedende can tasimaksa eninde sonunda toprak olmaksa ben böyle yasamak istemiyorum

Hayat istediği kadar devam etsin, dünya istediği gibi dönsün, ne çıkar.? Ben hergün gözlerinde boğuluyorum ,öyle bir denizki,ne zaman çıkarım,ne zaman ölürüm,hiç bilmiyorum. Aşk bu, kurtuluş olsa ne çıkar?.

Ben seni bir serçenin göz yaslari kadar sevdigimi biliyormuydun ama birsey var serçeler agladiklari zaman ÖLÜRLER.. Agaç sariya inat her gün yesermekte günes geceye inat hergün parlamakta ben de sana inat seni ölesiye sevmekteyim.

Ben eşkiyayım güzelim susarsam, savaş yazarsam destan, seversem devrim olur. Sen de o devrimin tek nedeni olursun.

Bu dünyada herşeyin bir sınırı vardır. Sınırı aşanlar, sonsuza dek kaybederler.

Hayatı kendim için yaşamıyorum ve korkmuyorum hiçbirşeyden, başıma gelecekleri biliyorum. Herşeye rağmen düşmana inat yaşıyorum, düşmanım sensin sevgilim ve senle yarinlar bizim çünkü...

Sana ne demeli.? Günesim desem batiyor. Hayatim desem kisa. Gülüm desem oda soluyor, buldum sana canim demeliyim, çünkü bu can seninle yasiyor.

Yitirdigim her seyde kazandiklarim , kazandigim her seyde ise biraz yitirdiklerim sakli bu yüzden birileri hep isinip dururken dinmez hiç üsümelerim.

Mutluluk, mesafeleri uzak da olsa baglar, yalnizlik sensizlik olunca gülen gözler aglar, senin adini duyunca yikilir karsimda tüm siradaglar .

Sen beni bir dagin etegindeki gelincik kadar severken ben seni o dagin dorugundaki kardelen kadar özlüyorum.

Yari dalgali olmamali deniz ya tam durulmali ya da kudurmali. Ümit vermemeli sevgiliye ya tam sevmeli .Ya da çekip gitmeli.

Duyguydu yillarca bozdurup harcadigimiz, sevgiydi gölgelerimizi kiskandigimiz, kaderdi pençesinden kurtulamadigimiz, mutluluktu tadina doyamadigimiz asktan da öte bir seydi adini koyamadigimiz.

Sürgün bu sevdanin umutlari, olmayacak daglari sarsan kursuni bakislari, artik saramaz beni bu sevdanin alçili kollari...

Uzak diyarlardan geldim, seni görmeye yemin ettim, bir ömür seni sevmeye. Sensiz bir dünya benim neyime? Ya beni sev ,verme ellere, yada at, bilinmez yerlere...

Seven sevgiyi bir tutam bahar sanir, çiceklerin açtigina kanar; Sevilen ise mevsimi yaz bulur, günesin her zaman güldügünü görür. Bu ask ta kis mevsimine kalir.

Kül olmus ates yanarmi? Buz tutmus su akarmi? Bu gözler senI sevdI baskasina bakarmi?

Seni sevmek dünyanin en güzel sesinde sarki dinlemeye benziyor, ama ben sarki dinlemek degil sarki söylemek istiyorum.....

Basini gögsüme yasladiginda tek bir düsmanim vardir, geçip giden zaman.

Seni benim kadar sevenler , sana benim kadar hasret kalsin.

Hani kardelen göge asik olup çikartir ya basini karin altindan; zemheri yüregim derki yüregine :KARDELEN KADAR CESARETIN YOKSA SAKIN ASIK OLMA...

Sen bazen en zifiri karanlik gecemin günesi, sen bazen yasanacak hayatin cesaret verecek mutluluk yani, sen bazen ve her zaman sevgimin tek nedeni...

Kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni 'EBEDiYEN SEVECEGiM'

Insan bir defa asik olur geride kalanlar ise sadece bir tutkudur.

Kalbim seni sevmeyecek kadar adi ise ellerim onu parcalacak kadal asil dir.

Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok sevecegimki bir daha cennetine dönemeyeceksin

Mutlu olmak istiyorsan asla bekleme çünkü;o hiç bir zaman gelmez...

Sana son yalanimi son nefesimde söyleyecegim, sirf sana inat olsun diye seni sevmiyorum diyecegim...

Allah'im beni öyle bir son bahar ayazinda öldür ki, sevdigim mezarima koyacak tek bir gül bile bulamasin...

Sen gittin saçlarima erimez karlar yagdi mevsimlerin tadi yok baharim sende kaldi...

Seni nekadar sevdigimi ögrenmek istersen yere düsen her yagmur damalsini tutmaya calis;tutabildiklerin senin sevgin tutamadiklarinsa;benim sana olan sevgimdir...

Hani kardelen göge asik olup çikartirya basini karin altindan; zemheri yüregim derki yüregine :KARDELEN KADAR CESARETIN YOKSA SAKIN ASIK OLMA...

Alip kirsalar kalemimi kanimla yazarim seni sevdigimi...

Her yagmur damlasi seni seviyorum demek olsaydi heryeri sel götürürdü...

Dost deniz kenarindaki taslara benzer önce birer birer toplarsin sonra atmaya baslarsin , içlerinde bazilari var ki atmaya kiyamasin, iste sen onlardansin.

Bir ömür boyu seninleyim desende istemem artik, çünkü sen rüzgarin çöktürdügü bulutusun, bugün bana esersin yarin "ELLERE".

Bazen anlatmak zor geldi,korktum...Bazen cesurdum, sen yoktun...Bir karar aldim, söylüyorum;SENI ÇOK SEVIYORUM..

Sen seni özleyenlerin özleminden habersiz, özlemle özletendin. Sen özlenenler arasinda en çok özlenendin. Ama habersizce çekip gittin.

Sen güllere özenme güller sana özensin. Üzme tatli canini sen güllerdende güzelsin. Sevgi kadar masum sevilecek kadar özelsin BIRTANESIN SEN HER SEYE BEDELSIN.

Hasretle tüten yillara inat bizi bizden alan yollara inat kavusmak yok diyen fallara inat kavustuk diyerek HAYKIRACAGIZ.

Gül bahçesinde geçsede ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm , seni koklamak olsada ölüm, ugrunda ölmeye deger gülüm..

Gün bir gün sevdalanmis geceye, gecede yakomoz düsürmüs denize, o günden bugüne geceyle gündüz ayrilmaz olmus taaki günes tutulup gölge düsürene dek sevdalara.

Her ask bir yüregin sesidir ve sabirla büyür! içindeki sevgiyle, aciyla, inançla, öfkeyle,piser! Sarap gibi gün geçtikçe güzellesir.

Cani canan için sevse canani sever, Cani için kimki canani sever cani sever..(fuzuli)

Biz sevgimizi kir çiçekleri gibi elimizde degil, kursun yarasi gibi kalbimizde tasiriz.

Sen rüyalarin en güzelini görürüken tanrinin seni korumasi için gönderdigi melegin kanatlari o kadar büyük olsun ki sana kimse dokunamasin.

Firtinalar insanin denizi sevmesine engel degildir!

Aglamayi bil gülmeyi unutma, sevmeyi bil sevilmeden sevme, güller bülbüllerin yildizlar gecelerin mutluluklar sadece ama sadece senin olsun Bitanem Seni Seviyorum.

Güller hep ellerinde açsin, ama dikenleri batmasin. sevda hep seni bulsun, ama seni yaralamasin. mutluluk hep yüregine dolsun, ama beni unutturmasin.

Sevgim sinirsiz ama anlayabilene, dostlugum sonsuz ama paylasabilene, sen harikasin ama benim oldugun sürece.

Mutlulugun ve sevginin resmini çizen bir ressam ol. Firçan hiçbir zaman kederi yansitmasin o bembeyaz zemine. Mutlu ol ki yasadigini yapmak daha haz versin sana.

Seni düsünüyorum yine, yalniz ve kendi halimdeyken. bazan durgun sular kadar sakin, bazen, coskun dalgalar kadar coskulu.

Öyle senden çok uzaklarda degilim, görmesini bilen gözlerin bakisindayim. Belki sana senden daha yakin bir yerde, çarpan kalbinin her atisindayim.....

Bin yil ömrüm olsaydi; Bin yil seni severdim; Bin yil seni sevseydim; Bin yil daha isterdim.

Bataryasi zayif rüyalarimda , kapsama alani disinda kalan sevgilime, sebeke hatasi nedeniyle ulasamadim, simdi yüregimde full çeken hattimla seniinleyim...

Uzakliklar küçük sevgileri yok eder , büyükleri yüceltir ,tipki rüzgarin mumu söndürüp atesi yükselttigi gibi.

Seni Seviyorum diyenin sevgisinden süphe et çünkü ask sessiz sevgi dilsizdir.

Bir gün dünyanin en karanlik ve en derin uçurumundan düssem sadece tutunacak tek dalim sen olsan seni tutmaktan degil kirmaktan korkarim.

Gözlerimde renk, kulagimda ses, içimde bir nefes olarak kalacaksin......

Seni seninle yasamak varken, sensiz hayalinle yasamak gücüme gidiyor ..

Sevmek keman çalmaya benzer çalmasini bilmeyenler kötü sesler çikartir.

Bir dost yüzüne ihtiyaç duydugunda basini kaldir ve gökyüzüne bak...gündüzleri bulutlarin, geceleri yildizlarin arkasindan gülümsüyor olacagim.

Yüregime gömdüm seni söküp atmak mümkün degil, rüyalarin yeter bana, ben sensiz degil, elbet birgün benim olacaksin sen bensiz degil!....

Bir gün bir rüzgar eserse oralara. Benim sana olan sevgimi fisildarsa kulagina unutma sende bana bir tutam sevgini yolla........

Bir dost yüzüne ihtiyaç duydugunda basini kaldir ve gökyüzüne bak...gündüzleri bulutlarin geceleri yildizlarin arkasindan gülümsüyor olacagim.

Ne yildizlari istiyorum gece yarilarima, ne günesi istiyorum karanligima , çik gel seni istiyorum yalnizligima.

Birlikte yasayabilecegin biriyle degil; onsuz yasayamayacagin biriyle ol, gelip bosluk dolduranlardan degil, gittiginde yeri dolmayanlardan olsun.
http://olumuneykci.blogcu.com

Sevgi Mesajları
1 sayfadaki 1 sayfası